Ilgi gaidītais… Savā rokrakstā

Ilgi gaidītais… Savā rokrakstā

Vai kāds maz būtu iedomājies, ka atkal sadoties rokās, ievīties dejā, mīļi sasmaidīties ar partneri otrā skatuves pusē, pievērt acis uz brīdi un atkal sajust skatuves smaržu, ar lielu rūpi cieši spraust vainagu, siet lenti vai spodrināt zābakus – ka tas viss reiz būs TĀDI svētki?

Sarežģītos laikos mēs iemācāmies paļauties. Nešaubīgi ticēt, ka, esot atbildīgiem, rūpīgiem un ar lielu mīlestību, mēs spējam visu. Un vēl mazliet vairāk. Spējam nepadoties grūtību priekšā un, ne tikai izsapņot, bet īstenot. Un arī šoreiz mēs vienkārši ticējām! Sev, Dagmārai un tam, ka pareizās lietas notiek pareizajā laikā. Vai mums izdevās? Siltie skatītāju smaidi, sirsnīgie aplausi un priecīgā jūsmošana mums liek domāt, ka izdevās vēl labāk, kā cerēts! Ilgi lolotais, sapņotais beidzot noticis! “SAVĀ ROKRAKSTĀ” izdejots!

No sirds paldies ikvienam skatītājam, ikvienam mīļas domas nesējam, lai koncerts izdotos tieši tāds un ne citādāks! Paldies Jurģim Rikveilim par to, ka Tu mūsos redzi tik daudz interesantā! Un, proti, caur bildēm vēl aizvien patīkami pārsteigt kā skatītājus, tā mūs pašus. Paldies TDA “Ačkups”, TDA “”Dancis”, TDA “Līgo”, TDA “Gatve”, TDA “Teiksma”, TDA “Rotaļa” dejotājiem un vadītājiem par lielu uzticēšanos, saliedētību, uzdrīkstēšanos un, galu galā – par mīlestību, kura ierakstīta mūsu ansambļu rokrakstos. ♥️

Vēl brīdi gribas atcerēties, gribas atkal sajust to prieka kūleni krūtīs, kāds bija, atkal atgriežoties uz skatuves. Gribas turēt mīļi atmiņā to dzirksti partnera acīs un to sajūtu, kad brunči iegriežas un, šķiet, šis skatuves piedzīvojums nekad nebeigsies! Kādam brīdim tā noteikti būs pauzīte. Bet mēs cieši solāmies atcerēties ikvienu koncerta skatītāja smaidu un mīļo vārdu, lai, atgriežoties pēc pauzītes, tas mūs divtik uzmundrinātu un neļautu aizmirst, cik skatuve ir lieli svētki!

Bildes no koncerta vari apskatīt te

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit