Būt kopā tad, kad nedrīkst būt kopā

Būt kopā tad, kad nedrīkst būt kopā

Mēģinājumu zāle pieklususi, uz klavierēm jau kādu laiku nedanco pianistes pirksti un arī uz deju kurpēm jau veļas pirmais puteklis. Arī “Vektors” un visa kuplā RTU saime uz nezināmu laiku pārtraukusi tikšanos klātienē un cītīgi ievēro valdības noteiktos drošības pasākumus, lai kopīgiem spēkiem neļautu valstī izplatīties nejaukam vīrusam. Vai tas nozīmē, ka ļausim arī deju drizkstelītei sirdī pieklust? Noteikti ne! 

Cik sirdssilti skan Dagmāras “Pavisam oficiāli – man Jūsu ļoti pietrūkst”! Šajā laikā, kad tik ļoti gribētos būt kopā, dejot, dejot un vēlreiz dejot, mēs tomēr atrodam iespēju BŪT viens ar otru – šoreiz virtuāli. 

Trīs labas reizes nedēļā mūsu trenerīte Diāna mūs sveicina no tiešsaistes video, kurai katrs varam pieslēgties un radoši sportot līdz ar viņu. Jautāsiet, kā tas ir – radoši? Nu tā – hanteļu vietā divas 1,5l ūdens pudeles un vingrošanas paklājiņa vietā ierastais, mīkstais viesistabas paklājs katram savās mājās. Un, ja jums liekas, ka tur taču tik viegli paslinkot, tad jūs nemaz neziniet, cik motivējoši ir Diānas “vēl 20 sekundes, turamies” vai “neatlaižam, neatlaižam, es zinu, ka šis ir grūts vingrinājums”! Uzreiz ar divtik lielu sparu esam atpakaļ treniņu procesā. Un pat varam pačukstēt, ka arī Dagmāra vingro līdz ar mums! 🙂

Par mūsu ikdienas iekustināšanu rūpējas arī Dagmāra, sūtot mums video izaicinājumus, aicinot mūs izpildīt koordinācijas vingrinājumus, kas, ja sākumā likās gluži smieklīgi, tad patiesībā dažiem izrādījās pat prāta mežģis un rezultāts tiešām ir foršs un aizraujošs! 

Protams, protams, nedrīkst aizmirst par aktivitātēm svaigā gaisā, tāpēc pirmo nedēļu esam pieņēmuši arī tautas deju ansambļa “Ogre” izaicinājumu #paliecmājāsunesiaktīvs. Nedēļas beigās ziņosim par to, kā mums būs veicies ar individuālo kilometru krāšanu ejot, skrienot, kustoties uz priekšu, kas skaitīsies vienā lielā ciparā! 

Lai kā mums tiešām un no sirds gribētos atkal atvērt mēģinājumu zāles durvis un redzēt savus draugus tur, traki sailgojušos pēc dejām, mēs esam atbildīgi. Mēs paliekam mājās, cieši piesargām mīļos, vingrojam, sazvanāmies viens ar otru, rūpējamies un darām visu, lai #tiekamiesdrīz būtu patiešām drīz! 

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit