Pavasara gaidās

Pavasara gaidās

Februāris allaž bijis mīlestības, sirsnības un draudzības pilns mēnesis Vektora sektorā. 

Nu jau varam teikt, ka tradicionāli februāri iesākam draudzības koncertā Siguldas Devonā, ciemojoties pie “Vizbulītes”. Tieši “Vizbulīte” ik gadu ir tie, kuri uz vienu skaistu koncertu un kārtīgu ballīti aicina tos ansambļus, kuros nu dejo kādreizējie “Vizbulītes” dejotāji. Mūsu Artūrs, kurš no Siguldas, četras dejas, brīnišķīgs koncerts un tiešām jaudīga ballīte – lieliski iesākts feburāra deju maratons!

Jelgava un “Mēs mīlam dejā” – nu jau gadiem šie ir nedalāmi jēdzieni. Dejotāju rindās ļoti gaidīts koncerts, pilns sirsnības, kopābūšanas prieka. Un arī mēs esam priecīgi ik gadu atgriezties viesmīlīgajā Jelgavā, kur mūs visus sagaida “Lielupe”, plašā skatuve, pilnā zāle deju cienītāju un īsta mīlestības dienas ballīte pēcāk! 

Februārī (un ne tikai), kad mēs nedejojam, mēs … spēlējam hokeju! Vairākus mēnešus cītīgi gatavojušies, slīpējuši tehniku, piespēles un komandas garu, mūsu puiši aizvadījuši tradicionālo drudzīgo hokeja dueli ar “Danci”. Laimīgi un nopelnīti varam teikt, ka uzvarētāju kauss vēl vismaz gadu paliks Vektora sektorā. Vairāk par spēli, komandu, lielisko dienu lasi mini intervijā ar komandas kapteini Arturu zemāk!

Un tad, kad liekas, ka gada īsākais mēnesis jau pieveikts, vēl tomēr viena nedēļa priekšā! Svarīga nedēļa – Rīgas deju kolektīvu skates nedēļa. Šogad esam izaicinājuši paši sevi un “Vektors” tiek pārstāvēts tikai ar Dagmāras jaunrades dejām. Cieši sapītas bizes, rūpīgi piesprausti kroņi, šķiet, piecreiz cītīgi gludināti lakatiņi, īsi pirms uznāciena dotās veiksmes bučas un vēl pēdejoreiz galvā atkārtotās kombnācijas rezultējas bagātīgām, krāšņām emocijām pilnā koncertā! Ar vieglu sirdi varam vilkt ķeksi koncertu sarakstā arī pie šī. 

Ko tālāk? Jau atkal kājas nemierā dīdās, dosimies koncertēt, bet tad cītīgī strādāsim mēģinājumu zālē, lai gatavotos maija lielajam “Savā rokrakstā” koncertam, kurā esam aicinājuši labākos Rīgas ansambļus ierakstīt dejas rakstus VEF kultūras pilī katram savā īpašajā rokrakstā. Un pakrūtē kņud mazs satraukums – būs tik skaisti!  Starp citu, biļetes pieejamas TE

Tiekamies!

 

Intervija:

Ar kādām sajūtām komanda gatavojās spēlei? Treniņus taču sākāt jau ļoti laicīgi.

 Tuvojoties ziemas sezonai, Vektora džeku sektorā jūtams patīkams satraukums. Jā, šajā sezonā trenēties sākām jau novembrī.

Uzvarētāju gods šogad paliek Vektora sektorā. Kā Tu vērtē pretinieku komandas garu? 

Tāpat kā mēs, arī Dancis bija gatavojies šai spēlei un rādīja atzīstamu sniegumu. Īpaši trešajā periodā.

Kāda bija jūsu  taktika un panākumu atslēga? 

Taktiku nedrīkst stāstīt, Dancis izlasīs un nākamgad to izmantos pret mums!

Svarīgi atcerēties, ka bez metieniem vārtus gūt nav iespējams un līdzināšanās –  tā tika atcelta. 

Arī Uldis un Dagmāra apmeklēja spēli. Tas dod papildus iedvesmu? Vai varbūt tieši otrādi – vērīgais skatiens rada papildus spriedzi?

Prieks par katru, kurš atbalsta Vektoru, īpaši Uldi un Dagmāru. Tas ir svarīgi.

Cik labi komandā sadzīvo aktīvā sastāva dejotāji un vidējā paaudze? Esat uz viena uzvaras viļņa?

Tik labi, ka pēc pirmās pārbaudes spēles Valmierā visi kopā zaudējumu atzīmējām līdz 6.00 rītā pirtī.

Cik svarīgi komandai ir atbalstītāji?

Tikpat cik svarīgi deju koncertos ir skatītāji.

Tavs novēlējums nākamā gada Vektora sapņu komandai!

Nākamgad jāiemet par vienu ripu vairāk! Un meitenēm stafetē klausīt manam padomam un labākai aerodinamikai nākamgad ģērbties vajadzētu pēc iespējas vieglāk, tā vasarīgāk. Būs uzvara!

Bildes no spēles vari apskatīt te

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit