Vektora rudens

Vektora rudens

Kādu laiku šajā sadaļā ir bijis klusums. Nav bijis neviens pats stāsts par to, kā iet. Vai tas nozīmē, ka atpūšamies?

Uz to varēsi atbildēt, kad izlasīsi, ko rudenī esam sadarījuši.

Ar ko lai sāk? Šīs sezonas sākuma datums ir tik pat neskaidrs kā vistas un olas esības sacensība. Paši sakām, ka iepriekšējā sezona beidzās reizē ar nākmās sākumu, bet kad tas bija? Nav tik svarīgi.

Pirmā kopīgā aktivitāte mums bija Diānas organizētais laivu brauciens dienu pirms 1.septembra. Salacas upe, augusta dzeltenie saules stari, spāru spārnu žvīkstēšana. Treniņš rokām ar debešķīgu skatu visapkārt.

Augusta beigas un septembra sākums nozīmē jaunu dejotāju uzņemšanu Vektorā. Varētu teikt, ka tas ir viens no gada nozīmīgākajiem notikumiem, jo tieši šajā laikā nolemjam, kuri nemiernieki pievienosies mums un pavadīs ar mums daudz koncertus, ballītes, kļūs par cīņu biedriem un labākajiem draugiem! Šogad mūsu rindas papildināja 12 jauni, talantīgi dejotāji, kas ir gatavi rakstīt Vektora vēsturi tālāk.

Oktobris ir Greizā kompasa un Rudens nometnes mēnesis.

Kompasā pārstāvējām 5G operatorus, kas nākotnes kontekstā ir ļoti nozīmīgs amats. Un galvenais ir drošība, tāpēc folliju nežēlojām. Pārāk augstu vietu šogad nedabūjām, bet tas viss tāpēc, ka 2011. gadā jau vienreiz uzvarējām, esam draudzīgi un ļaujam vinnēt arī citiem. 🙂
Nometnē gatavojāmies Voloģas koncertam, dejojām daudz, kā arī radījām kaut ko…
Iesvētījām mūsu jaunos, pateicām paldies par sadarbību un čau mūsu jaunajiem ar lielo pieredzīti, un visu sestdienas vakaru domājām, cik absurdi, ka viss ir tieši tā. (aut.piezīme vakaru pavadījām Absurdības tematikā)

Novembris ir pagaidām sezonas koncertīgākais mēnesis. “Tautas deju zelta graudi” un Dailes teātris, klasika un zelta fonds. Paldies par šo skaisto iespēju!
Pavisam tikko bijām ciemos pie VPDK Dūka, kur dejojām… visu jauno! Nometnē un mēģinājumos gatavoto, Dagmāras un arī Agra loloto! Dejas ar dažādiem raksturiem, stāstiem un konceptiem. Dejas, kuras esam gatavi laist tautās! Ja nebiji Mālpilī, gaidām 8.decembra Jaunrades skates pirmajā kārtā Slampes kultūras namā!

Un galu galā – tas nebūtu novembris, ja starp visiem latviešu svētkiem pa vidu nebūtu visdejiskākais basketbola turnīrs pasaulē – Lielā Egona kauss! Gatavošanās tam, protams, prasīja vairākus mēnešus un ir viens no sezonas pirmās puses lieklākajiem darbiņiem. Tāpēc Egona organizatoru komanda saka lielu paldies visiem 16 deju kolektīviem, kas piedalījās šī gada turnīrā, cīnījās, gatavojās, bumboja. Paldies arī pagājušā gada uzvarētāju TDA Dancis meitenēm par turnīra atklāšanas priekšnesumu! Kas zina, varbūt tā tagad būs atjaunoti jaunā tradīcija? UN sveicam, no sirds un dvēseles, turnīra debinatus – Jauniešu deju kolektīvu “Rīdze” ar Egona pigas izcīnīšanu! Tiekamies nākmgad, ne?

Šis viss līdz novembra beigām. Decembris nebūs mierīgāks, arī jaunais gads sola visādus piedzīvojumus, bet par to tad pēc tam.

Tātad nē – miers – tas nav par mums – darām, darām, strādājam!

 

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit