Alpi, Auļi, saule, lietus, jodelētājs un pa vidu – Vektors

Alpi, Auļi, saule, lietus, jodelētājs un pa vidu – Vektors

Iesēsties busiņos, ielikt navigācijā galamērķi un tik braukt! Ziniet kur? Piedzīvojumos!
Mēs, Vektors, un viņi, Auļi, devāmies Alpu kalnos pēc piedzīvojumiem, kaudzēm svaiga gaisa, sniega un viena videoklipa.

Nē, bet patiešām. Sasēdāmies mašīnās, koferu kaudzēm pa virsu līdzi ielikti arī tērpu maisi, kuros rūpīgi noglabāti mūsu jaunie, zilie latviešu tērpi un atpakaļ atgriezšanos alkstošie austriešu tērpi un vienkārši braucām. 20 stundas smieklu, dziedāšanas, atkal smieklu un nedaudz arī pagulēšanas ceļabiedram uz pleca un esam jau klāt! Austrija.

Pirmais, kas pārsteidz – tur ir TIK skaisti! Visriņķī kalni, burbuļo kalnu upītes, lauku sētu aplokos brīvi ganās govis (ar govīm mums arī turpmākās dienas ir īpašas attiecības, ha!), cilvēki smaida un, šķiet, iedvesma turpmāko dienu darbam pati kūļājas pakrūtē!

Pirmais rīts iesācies vēsi. Braucam kalnos! “Latviešu” dejotājiem un Auļiem plānā filmēties ielejā. Kalnu avotiņš, lauku sēta, palagu vēdināšana, sejas skalošana skaidravota ūdenī – viss ir piedzīvojums! Auksts gan, taču piedzīvojums.
“Austrieši” arī tikmēr pucējās – dāmas loko matus, gludina priekšautiņus, puiši riktē hūtes, mazgā piena kannas – būs jādodas pie Alpu brūnaļām pēc piena!
Nu jau mūs lutina kārtīga saule un “plusi” kā Latvijā. Kāda jocīga un vienlaikus feina sajūta ir ēst saldējumu, kad visapkārt sniegs! Viss turpinās!
Ak, un, protams, Albīns. Austriešu jodelētājs, kurš Vektora meitenes apbūra ne tikai ar savu šarmu un mītiem, kas saistīti ar viņa vārdu, bet arī ar vargāna spēlēšanu vienkārši sēžot pļavas vidū. Visriņķī govis, kazas un viņš spēlē! Skaisti!

Kā ar Auļiem? Ar viņiem viss pa vecam! Draudzējamies, ākstāmies, strādājam, filmējam, dejojam. Mēs gan nedaudz vairāk dejojam, taču viņi ļoti cenšas. Un viņiem sanāk! Dažiem pat tiktāl ka neviļus rodas jautājums – kad Vektorā uzņemšana?

Gribētos pastāstīt visu, visu – par smiekliem un smaidiem filmējoties, par to, cik krāšņi ir kalni, cik sulīgi zaļā krāsā bija meži, kā skanēja putnu dziesmas, kā garšoja īsts austriešu cepetis, kā kalnu upē burbuļoja ūdens un cik īstai Alpu kazai vilna, bet nē. To varat noskatīties videoklipā – Vektora, Auļu un Alpu stāstā!

Silti un mīļi iesakam doties uz Auļu koncertiem septembrī! Biļetes meklē ŠEIT!

Mēs šoreiz tur būsim skatītāju rindās. Lai gan lieta, par kuru noteikti tagad esam droši – Auļi un Vektors, Vektors un Auļi, grozi kā gribi, sanāks p i e d z ī v o j u m s !

Nedaudz zemāk – rezultāts!

Bildes no brauciena vari apskatīt te

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit