Vektora un Danča hokeja mačs 2019

Vektora un Danča hokeja mačs 2019

Reiz sensenos laikos, kad “Vektora” un “Danča” hokeja duelis notika Sporta manēžā, spēļu apmeklētība bija tik liela, ka skatītāju tribīnēs nebija nevienas brīvas vietas. Pēc tradīcijas atjaunošanas, spēles notiek Olaines pilsētas slidotavā. Un trešo gadu, kopš tas notiek, skatītāju pulks ir audzis. Kaut gan šo pieaugumu nevar salīdzināt ar to, kā audzis ir spēlētāju tehniskais līmenis. Tas ir wow, cik ļoti skatāmu spēli rādīja mūsu un “Danča” vīrieši! “Vektora” meitenēm patika, tā, ka ļoti.

Lasi “Vektora” komandas kapteiņa Māra Kānīša pēcspēles komentārus:

Kā Tu kā komandas kapteinis vērtē savu šī gada Vektora hokeja komandu? Esmu ļoti gandarīts par komandas sniegumu. Katrs saprata savu uzdevumu uz laukuma, kas ļāva spēlēt brīvāk katram individuāli un komandai kopumā.

Ko apspriedāt ģērbtuvē pirms spēles? Apspriedām spēles taktiku. Kā un kad pareizi mainīsimies, lai spēle būtu droša un efektīva.

Pirmās vietas kauss katru gadu ceļo no viena ansambļa uz otru. Kas jāuzlabo gatavojoties nākamā gada mačam? Gan Dancis, gan Vektors ļoti progresē gadu no gada. To pierādīja arī šī gada rezultāts. Komandas šobrīd spēlē ļoti līdzīgā līmenī. Noteikti nedrīkstam atslābt un laicīgi jāsāk gatavojoties jau nākamā gada spēlei. Kopumā esmu par draudzīgu un kvalitatīvu hokeju, jo tieši to sagaida atbalstītāji ārpus laukuma.

“Vektora” komandas rezultatīvākais spēlētājs un šī gada MVP titula ieguvējs Arturs Levics:

Pirms gada spēlei īpaši negatavojāties, kā šogad mainījāt savu stratēģiju, lai labotu pagājušā gada kļūdas? Pirms gada mums likās, ka pietiks ar youtube sausajiem treniņiem. Šogad tiem pievienojām aptuveni desmit treniņus uz ledus.

Kā mainījies komandas sastāvs salīdzinot ar pagājušo gadu? Šogad komandu papildināja 3 spēlētāji – Dāvis, Emīls un Andris, kas Vektorā sāka dejot šosezon. Visi jaunie iepriekš bija spēlējuši hokeju un ievērojami palīdzēja Vektora uzvarā. Jāatzīmē, ka Dāvis Ondzulis guva vārtus!

Tu biji spēles rezultatīvākais spēlētājs ar 4 iemestām ripām, par ko arī saņēmi MVP balvu. Kāds ir Tavs rezultivitātes noslēpums? Es ēdu vitamīnus.

Vai treniņu procesā notika kaut kas smieklīgs/pieminēšanas vērts? Protams! Ja sezonā ir viena spēle, tad pēc gada pārtraukuma esi jau aizmirsis kā pareizi ģērbties vai kura ir Tava nūjas satvēriena ērtā puse. Pieminēšanas vērts ir Dāvis Knopkens, kuram šogad izdevās nobremzēt nedomājot!

Kādi ieteikumi Vektora meitenēm gatavojoties stafetei nākamgad, lai beidzot uzvarētu? Labākai aerodinamikai nākamgad ģērbties pēc iespējas vieglāk, tā vasarīgi.

Liels prieks par abām komandām. Spēles vairs nebeidzās ar basketbola rezultātu un ir redzams progress abu komandu izpildījumā. Forši, ka varam cīnīties kā līdzīgs ar līdzīgu un piepildīt Olaines slidotavu ar spēlētāju un līdzjutēju emocijām. Tāpēc jau spēlējam! Paldies līdzjutējiem!

Skaidrs ir viens – hokejam starp “Danci” un “Vektoru” būs būt! Tāpat kā savstarpējai draudzībai!

Te vari skatīt nelielu sižetu par šī gada spēli:

Pagājušā gada Vektora kapteiņa interviju vari lasīt ŠEIT!

Bildes no spēles vari apskatīt te

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit