Mēs ar jaunradi uz TU!

Mēs ar jaunradi uz TU!

Tikko, tikko ir noslēdzies šīs sezonas Jaunrades skates fināls Valmierā! Kopumā jau divdesmit pirmais. Dagmārai kopā ar mums – otrais.

Pirms trīs gadiem skatē 1.vietu ieguva Dagmāras lolojums un mums tik mīļā “Salniņa”! Atzinību guvusī deja pagājšgad tika izdejota arī Studentu dziesmu un deju svētkos “Gaudeamus”. Viens bija skaidrs pilnīgi visiem – Dagmārai ir talants un spējas veidot sarežģītas, dejotājiem tīkamas un skatītāju acīm baudāmas dejas.

Šīs sezonas Jaunrades skatei tika pieteikts liels deju skaits – 7! Uz atlasi devāmies Slampē, kur kopīgiem spēkiem un žūrijas vērtējumu uz finālu nosūtījām 6 dejas! Priecīgi un pārsteigti (lai gan dziļi sirsniņā zinājām, ka Dagmāra to var)!

Mēģinājumos gāja karsti visādās nozīmēs. Un iesaistījāmies mēs visi. Šuriks rūpējās par to, lai rokas un kājas nezaudētu vieglumu, meitenes – sievišķo maigumu, un puiši – vīrišķīgo stāju. Diāna rūpējās par izturību – dejot, ātri pārģērbties, dejot, atkal pārģērbties un nesajust tajā visā pat ne nedaudz nogurumu. Uldis akcentēja sajūtas, palīdzēja mums saprast katras dejas domu un vēstījumu skatītājam. Mēs, vektorieši, to visu ņēmām sevī, klausījāmies, dažreiz neklausījāmies (bet visu noskaidrojām pie deju kolēģiem), darījām un centāmies. Un Dagmāra! Viņa to visu radīja, izdomāja, pārdomāja, sapņoja un murgoja (arī tā mēdz gadīties), auklēja un audzināja atkal un atkal no sākuma līdz beigām, no beigām uz sākumu, krustu šķērsu, visos virzienos un veidos.

Un tāds nu ir rezultāts:

“Jānīšam maza sieva” ieguva diplomu par atzīstamu sniegumu;
“Mēness savas zvaigznes skaita” un “Šodien Saules meitu veda” ieguva diplomus par 2.vietu;
Trīs liepiņas upītē un “Skaista mana tēvu zeme” ieguva godalgotās 1.vietas!

Gandarījums, prieks un motivācija strādāt tālāk! Apsveicam arī pārējos horeogrāfus ar diplomiem un atzinībām, ar ideju virzīšanu tālāk, ar jaunu latviešu skatuvisko deju radīšanu, ar drosmi un darbaspējām! Mēs, latvieši, to varam!

Bildes no skates I kārtas vari apskatīt teBildes no skates fināla vari apskatīt te

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit