Sākam svinēt saldos 60! Jubilejas Forums

Sākam svinēt saldos 60! Jubilejas Forums

Mēs mieru neprotam! Atgādinām to paši sev atkal un atkal. Simtgades svētki teju beigušies, taču lielās svinības mums turpinās ar jaunu elpu! Vektoram šī ir 60.sezona! Jā! 60 gadus nemiera pulciņš ir audzis un mainījies, bet pats galvenais – saglabājies, un, pirms dažiem gadiem nomainījis māksliniecisko vadītāju, turpina plaukt un zelt!

Svinības sākām nevis ar koncertu, bet ar balli. Jo mēs gribam savādāk – mēs gribam īpaši. Ikgadējo Forumu pacēlām citā līmenī. Vēl greznāk, vēl svinīgāk. Tas notika Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā Aulā, 15.decembrī. Uz Forumu ieradās Vektora esošie un bijušie dejotāji, kopā pavisam daudz. Viesus sagaidīja meitenes no Saxophone quartet n[ex]t move un baltvīns Vektora jubilejai īpaši izveidotajās vīna glāzēs. Jautru sarunu un skaistas mūzikas pavadījumā Forumu atklāja mūsu vakara vadītāji Arturs un Pēteris, aicinot visus uz pirmo valsi. Šo tradīciju ieviesām pagājušajā gadā un, jāsaka kā ir, saglabāsim vismaz uz nākamajiem 60 pavisam noteikti.

Jaunie dejotāji, kas šogad ir 22(!), tika uzņemti biedru kandidātu statusā, un 2018. gada kandidāti tika uzņemti kā pilntiesīgi Vektora biedri. Nešaubīgi, esam priecīgi un lepni par tik spējīgu un mērķtiecīgu dejotāju pievienošanos Vektora sektoram!

Tāpat kā pirmo valsi, pagājšgad ieviesām arī Gada vektorieša balvu, kuru piešķir nevis Vektora vadība, bet gan paši dejotāji, balsojot par visvektorīgāko, visizdarīgāko, visuzticamāko un visvisvislielāko Vektora dvēseli. Kādu, kuram Vektors nozīmē patiešām daudz, kādu, kurš atbildīgi pieiet jebkuram uzdevumam – Dagmāras, Ulda, biroja, ansambļa un arī universitātes lūgumiem, un pat nedaudz mazliet vairāk. Varētu rakstīt vēl un vēl, bet diezvai te pietiktu vietas, lai pateiktu, cik daudz šī gada balvas ieguvējs ir darījis Vektora labā. Mūsu prezidents Artūrs Jurgelāns – 2018. gada vektorietis! Paldies Tev!

Balle griezās grupas “Kraujas band” pavadījumā! Tuvojoties pusnaktij tuvojās arī 2018.gada čībiņu ieguvēju ceremonija. Taču pirms tam – pagājušā gada čībiņu ieguvēju valsis! Romantiski viegli un gandrīz nedaudz virs zemes Anita un Pēteris izpildīja savu valsi atgādinot, cik skaisti ir vienkārši būt. Būt Vektorā un darīt to no sirds.
Pēc valša čībiņas tika nodotas tālāk. Dejotājiem, kuri ar savu dejojumu sasilda skatītāju un deju biedru sirsniņas, kuri ir auguši un progresējuši, kuri ir īsteni vektorieši – Norai Zīlānei un Normundam Freibergam! Ļoti priecājamies, un vēlam jums abiem būt par paraugu visam Vektoram!

Kopīga himnas dziedāšana, balle līdz rītam, kā jau svētkos tas pienākas, un tagad mēs varam teikt – kā svinības sāksies, tā arī turpināsies! Uz tikšanos jubilejas koncertā! Lai skaists, dejisks jaunais 2019. gads!

Bildes no pasākuma vari apskatīt te

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit