Simtgades deju svētki

Simtgades deju svētki

Sirdslieta. Dejošana ir mūsu mīļākā nodarbe. Savādāk, kā vēl varētu izskaidrot to, kāpēc tik daudz sava laika “atdodam” kolektīvam, veltām mēģinājumiem darba dienu vakaros, koncertiem nedēļas nogalēs un, būsim godīgi, arī dažādām organizatoriskajām un tehniskajām vajadzībām darba laikā paralēli darba pienākumiem?

Ja uz to visu paskatāmies no ļoti liela attāluma – pieci gadi viena vienīga gatavošanās vienas vasaras nedēļas dēļ. Ai, bet tas ir tik ļoti tā vērts!

Visi saka, ka šie svētki ir īpašāki par citiem, jo taču Latvijas simtgade! Taisnība. Arī Vektoram simtgades svētki bija īpaši, ar vairākām “pirmajām reizēm”. Pirmo reizi Vektors piedalījās Deju svētkos Dagmāras Bārbales vadībā. Pirmo reizi par Deju svētku Virsvadītāju Dagmāra kļuva tieši simtgades svētkos.

Nedēļa, patiesībā nedaudz vairāk – nedēļa un 2 dienas, bija tik piepildīta. Piecus gadus mēs krājam emocijas, gatavojam sevi dažados konkursos un koncertos, ievelkam lielu, lielu elpu… un šajā īsajā laika posmā to visu palaižam. Lai lido. Lai atbrīvojas vieta jaunai enerģijai, jaunām emocijām, jauniem deju izaicinājumiem.

Paldies Vektoram, visam, visam Vektoram! “Tā nobrieda “Vektors” un tālāk briest. lai deju prieks mūžam tam nenodziest.”

Bildes no pasākuma vari apskatīt te

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit