Citāds Forums

Citāds Forums

2017. gada 9. decembrī norisinājās Vektora gada lielākā balle, kurā satikās aktīvā sastāva dejotāji ar vidējās paaudzes dejotājiem, kā arī visi, kuri kādreiz Vektorā ir dejojuši.

Šoreiz Forums bija citāds nekā iepriekšējos gadus. Pastāvēs, kas mainīsies, tāpēc tika ieviestas jauans tradīcijas. Mainījām arī pasākuma norises vietu, kura līdz šim bija RTU Lielā Aula. Viesojāmies Padejosim deju zālē.

Balles vakara vadītāji Lauma un Arturs grandiozi atklāja svinīgo daļu, pēc kuras sekoja pirmais valsis! Pēc tā vērtējām jauno dejotāju priekšnesumu, un iecēlām tos topošo biedru kandidātu statusā, kā arī uzņēmām otrā gada dejotājus nu jau pa īstam biedru statusā!

Viena no jaunieviestajām tradīcijām ir gada Vektorieša apbalvošana! Šī balva ir īpaša ar to, ka gada Vektorieti ievēl visi aktīvā sastāva dejotāji balsojot par, viņuprāt, aktīvāko, drosmīgāko, izpalīdzīgāko dejotāju visā ansamblī. To, kurš par 200% ir Vektora sektorā; to, kurš piedomā, palīdz un paveic mazliet vairāk, pretī nekā negaidot; to, kurš ģenerē idejas un iedvesmo; to, uz kuru var paļauties un uz kuru balstās viss Vektors. Balvas pirmā saņēmēja ir mūsu vislieliskākā Lauma Liberte. Laumiņai mīlestība uz Vektoru acīmredzot jau šūpulī ielikta. Laumai rūp, viņa uzņemas un izdara, un par visu un visiem vienmēr padomā. Lai gan varētu likties citādāk, Laumai nav stundā vairāk minūšu, dienā vairāk stundu vai gadā vairāk dienu nekā mums pārējiem, bet mēs esam ļoti laimīgi un pateicīgi, ka viņa atrod laiku un enerģiju tieši Vektoram!

Balvas idejas autore ir mūsu pašu Dagmāra Bārbale, un dizaina autors – Māris Kānītis.

Svinīgās daļas noslēgumā sagaidījām iepriekšējā gada Vektora čībiņu – gada labāko dejotāju – ieguvēju Luīzes Mednes un Māra Kānīša valsi, pēc kura sekoja šī gada čībiņu ieguvēju apbalvošanas ceremonija.

2017. gada Vektora čībiņu ieguvēji ir Anita Eversa un Pēteris Studens! Anitai Vektors bija sapnis kopš bērnības, un, pateicoties neatlaidīgam darbam, to izdevās īstenot, un savā ceturtajā sezonā Vektora sastāvā tika iegūts augstākais apbalvojums! Pēteris ir cīnītājs, kurš par Vektoru ceļas un krīt, un atkal ceļas. Ar savu dejošanu un neatlaidību Pēteris palīdz ansamblim kļūt labākam gan uz skatuves, gan basketbola laukumā, un viņa vadībā šogad pēc ilgāka laika Vektors ieguva ilgi gaidīto Egona kausu! Jūs abi mums esat kā paraugs, uz ko tiekties katram vektorietim! Lai dejisks gads mūsu 2017.gada čībiņu īpašniekiem!

Pēc ceremonijas sekoja Vektora himna visu dalībnieku izpildījumā.

Un neoficiālā balles daļa varēja sākties!

Bildes no pasākuma vari apskatīt te

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit