Vektors simtgades sezonā

Vektors simtgades sezonā

Šī sezona ir īpaša. Iespējams, šī sezona būs viena no pašām īpašākajām visiem Latvijā esošajiem dejotājiem un dziedātājiem. Šosezon visi būsim liecinieki grandiozākajiem Dziesmu un deju svētkiem.

Uz simtgades sezonu Vektors ir papildinājis savu dalībnieku skaitu uzņemot 24 jaunus, dejot gribošus jauniešus! Gatavojamies ne pa jokam!

Sezona solās būt koncertiem pilna – viens no rudens gaidītākajiem notikumiem ir Vektora bijušā repetitora V.Ponomarjova jubilejas koncerts “Tautas deju zelta graudi”. Kā arī mūsu draugu DA “Daiļrades” jubilejas koncerts Ādažos. Pirms gaidāmās skates 25.februārī apmeklēsim vairākus Latvijas novadus priecējot skatītājus gan ar Dagmāras jaunajām horeogrāfijām, gan iepazīstinot tos ar Deju svētku programmas “Māras zeme” repertuāru. Viesosimies gan Aizkrauklē, gan Tukumā, gan ikgadējā “Mēs mīlam dejā” koncertā Jelgavā. Un pēc skates gatavosimies vēl vienam lielam simtgades notikumam – deju lieluzvedumam “Vēstījums rakstos”. Tā muzikālo pavadījuma autori ir “Rakstu Raxti”, režiju veido Inese Mičule, bet horeogrāfijas virsvadību uzņēmušies Agris Daņiļēvičs, mūsu Dagmāra un Gints Baumanis. Pēc tā, neatvelkot elpu, gatavosimies Latvijas A grupas ansambļu konkursam, bet Līgo svētkus un Jāņus pavadīsm Tartu Gaudeamus!

Taču sezonas mērķis un lielā kulminācija ir tieši Dziesmu un deju svētki! Izturību mums un visiem Latvijas deju kolektīviem, un to vadītājiem! Šī būs varena sezona!

Es miera dzīves nepazīstu kopš sapinos ar Vektoru!

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit