Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Latvijas Gadsimts – Latviešu populārās mūzikas dižkoncerts

9. novembris, 2018. 20:00 - 23:00

Arēna Rīga Skanstes iela 21
Rīga, LV-1013 Latvia
Cost: €5 – €69
Apraksts

Latvijas simtgades priekšvakarā “Arēna Rīga” telpās notiks unikāls dižkoncerts “Latvijas gadsimts”, kurā uz vienas skatuves būs redzami un dzirdami mūsdienu Latvijas populārākie aktieri un dziedātāji, kas režisora Jāņa Mūrnieka veidotajā uzvedumā “Latvijas gadsimts” izdziedās nozīmīgākās Latvijas populārās mūzikas pērles, ko radījuši Oskars Stroks, Brāļi Laivenieki, Alfreds Vinters, Emīls Dārziņš, Elga Īgenberga, Imants Kalniņš, Raimonds Pauls, Zigmars Liepiņš, Boriss Rezņiks, Aleksandrs Kublinskis, Uldis Stabulnieks, Jānis Lūsēns un daudzi citi komponisti.
Koncertuzvedums “Latvijas gadsimts” būs vērienīgākais un vienīgais valsts simtgades ieskandināšanas pasākums, kas veltīts Latvijas populārajai mūzikai.

Biļete uz pasākumu ir jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Biļete par 5 EUR ir domāta tikai skatītājiem līdz 4 gadu vecumam, kuri pasākumu apmeklē vecāku pavadībā un neaizņem atsevišķu sēdvietu.

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem.

Detaļas

Datums:
9. novembris, 2018
Laiks:
20:00 - 23:00
Samaksa:
€5 – €69
Notikums Category:
Mājas lapa:
https://www.bilesuparadize.lv/ev/events/event/50660
Arēna Rīga Skanstes iela 21
Rīga, LV-1013 Latvia
+ Google Karte
Mājas lapa: http://arenariga.com/

Nāc uz Vektoru!

Gribi pievienoties miera dzīves nezinātājiem? Atbildes uz jautājumiem meklē šeit